Výhody zábradlí JAP

Snadná montáž zábradlí JAP

Schodiště jako technicky náročná stavba má být svěřena do rukou profesionálům, a k těm firma J.A.P. rozhodně patří. Vzhledem k dlouholeté tradici výroby schodišť, a to od roku 1992 a bohatým zkušenostem z tohoto oboru, se v roce 2009 mohla plně začít věnovat i výrobě kvalitního nerezového zábradlí stavebnicového typu.

Díky flexibilitě ve volbě z širokých možností typů zábradlí společnosti J.A.P. se nemusíte obávat, že byste nezůstali věrni celkovému pojetí svého interiéru. Stačí jen svou volbu promyslet a následně konzultovat s našimi zkušenými odborníky.

Další výhody zábradlí JAP

Místnostem a interiérovým prostorám nerezové zábradlí neubírá na velikosti, naopak svědčí o odpovídající volbě pro daný prostor, a to o volbě se vkusem a elegancí.
Zábradlí J.A.P. vzhledem ke svému navržení propouští dostatek světla. Prostory vybavené zábradlím stavebnicového typu i po osazení skleněnou výplní nebo výplní prutovou či lankovou zachovávají svou vizuální propustnost a neochudí žádný prostor o světlo.

I když budete brát v úvahu praktické otázky a rozpočet, vždy najdete mezi nerezovým zábradlím firmy J.A.P. odpovědi na své otázky. Finanční dostupnost a jednoduchá smontovatelnou jsou dalšími klady, které hovoří pro volbu zábradlí J.A.P. Montáž dle návodu zvládne běžně každý zručný kutil. Přesně lícující komponenty, které není zapotřebí nikterak upravovat, jsou zárukou kvalitně vyrobeného produktu.
Omezovat se nemusíte ani co do kreativity a originality. Jednotlivé komponenty, jako jsou sloupky, madla, typy výplní a ukotvení vám jako zákazníkům plně umožní dostatečnou konstrukční variabilitu.

Zábradlí firmy J.A.P. plně odpovídá požadavkům na bezpečnost vzhledem k normované výrobě jednotlivých prvků i zábradlí jako celku. Jako výrobce klademe důraz na příslušné předpisy a vyhlášky.

Současné požadavky moderního bydlení z hlediska pohodlí i designu jsme plně zohlednili při výrobě našeho nerezového zábradlí, a tak svým zákazníkům můžeme nabídnout vysokou kvalitu za dostupnou cenu navíc v moderním designovém provedení.

Přečtěte si ještě o zábradlí:

Sdílejte článek Výhody zábradlí JAP s přáteli